Polikarbonatinių šiltnamių formos – kokią rinktis

Polikarbonatinių šiltnamių formos. Daržininkai profesionalai ir mėgėjai apie šiltnamius, greičiausiai, galėtų kalbėti ir kalbėti – kiekvienas turi savo favoritus, gali pateikti šūsnį privalumų ir trūkumų bei aršiai ginti savo nuomonę. Ir tikrai nieko nenustebins, jei pasakysime, kad daugelis augintojų pasisakytų būtent už Buksvarus.lt polikarbonatinius šiltnamius. Kodėl?

Polikarbonatinių šiltnamių formos

Kokie polikarbonatinių šiltnamių privalumai?

Pirmiausia tikslinga paminėti, kodėl bet koks Buksvarus.lt polikarbonatinis šiltnamis bus puikus pasirinkimas tiek norintiems didelio, erdvaus, tiek ir kompaktiško šiltnamio. Jie itin sparčiai pelnė daržininkų simpatijas dėl solidaus privalumų spektro. Bene esminis dalykas – labai gera šilumos izoliacija, o tai leidžia ilgiau mėgautis derliumi. Buksvarus.lt polikarbonatiniai šiltnamiai labai tvirti, atsparūs smūgiams, palyginti su alternatyva – plėvele dengtais šiltnamiais. Į privalumų sąrašą būtina įtraukti ir jų ilgaamžiškumą. Svarbi savybė ta, jog šiuose šiltnamiuose nesikaupia kondensatas, o pastarasis – ne paslaptis – augalams tikrai nenaudingas, neretai tampa net įvairių ligų priežastimi. Polikarbonatinių šiltnamių privalumų galime vardinti ir daugiau, tačiau greičiausiai visi sutiksite, jog šie šiltnamiai – tikra dovana auginantiems uogas, daržoves, prieskonines žoleles ir kitas gėrybes.

Naudinga pasidomėti:

Polikarbonatinių šiltnamių formos – Arkinis, šlaitinis ar lašo?

Arkiniai

Buksvarus.lt arkiniai siltnamiai išsiskiria dailia apvalia forma ir, galime teigti, yra populiariausi, o viena iš to priežasčių yra ta, kad jie labai lengvai net neturint patirties surenkami. Arkos paprastai jau būna išlenktos, polikarbonato lakštai kaip tik tokio ilgio, kokio reikia, todėl jokio papildomo matavimo, pjaustymo nebereikia. Tai svariai prisideda prie privalumų, nes sutaupo labai daug laiko. Apipjauti reikia tik šiltnamio priekinę ir galinę dalis, kai jos jau būna pritvirtintos prie konstrukcijos. Pjovimui naudojamas paprastas aštrus statybinis peiliukas. Dėl visų geriausių savybių, arkiniai šiltnamiai iš Buksvarus.lt yra geriausias kiekvieno sodininko pasirinkimas.

Šlaitiniai

Šio tipo šiltnamiai primena namą – tarsi dėžutė su stogeliu. Jiems silpnybę jaučia klasikos gerbėjai. Esminiu privalumu yra tai, kad augalams, palyginti su arkiniu, yra daugiau erdvės į viršų. Šlaitiniams šiltnamiams gali būti naudojami įvairių formų profiliai, taip pat ir vamzdžiai, tačiau bene geriausias tvirtumo kontekste yra U formos profilis. Šlaitiniam polikarbonatiniam šiltnamiui bus reikalingas pamatas – jį galite paruošti patys arba įsigyti drauge su šiltnamiu.

Lašo formos

Tai tarsi tarpinis variantas tarp arkinio ir šlaitinio šiltnamių. Lašo formos polikarbonatinis šiltnamis patiks mėgstantiems originalumą, išskirtines, įmantresnes formas bei norintiems savo kiemo aplinkoje turėti netradicinį statinį. Palyginti su arkiniu, lašo formos šiltnamis bus kiek siauresnis, tačiau turintis daugiau erdvės į aukštį.

Tiesa, svarbu tai, kad šiltnamio privalumai nekinta dėl jo formos – pasirinkite bet kurią ir mėgaukitės polikarbonatinio šiltnamio nauda. Svarbu atminti, kad polikarbonatinio šiltnamio kainą įtakoja ne forma, bet jo dydis, transportavimas ir surinkimo kaštai.