Kiek kainuoja polikarbonatiniai šiltnamiai

Kiek kainuoja polikarbonatiniai šiltnamiai, toks klausimas kyla daugeliui sodininkų. Kurie iš anksto ruošiasi pavasario sezonui ir vaisių bei daržovių gausaus derliaus auginimui. Tačiau klysta tie, kurie bando „pirkti kainą”, nes ją sudaro daugelis kriterijų, kurie ją įtakoja. Todėl iškart atsakyti kiek kainuos polikarbonatinis šiltnamis nepavyks.

Kiek kainuoja polikarbonatiniai šiltnamiai

Taigi, tam, kad atsakyti kiek kainuoja šiltnamis reikia užduoti kelis klausimus ir pirkėjams. Buksvarus.lt polikarbonatiniai šiltnamiai kaina išsiskiria iš visų dėl tam tikrų savybių. Todėl gavus atsakymus į klausimus iš pirkėjų galima pateikti ir tikslią šiltnamių kainą.

 • Kokio šiltnamio ieškoma;
 • Ar esate numatę biudžetą;
 • Kurioje Lietuvos vietoje bus statomas šiltnamis;
 • Ar šiltnamis privalo būti tvirtas?
 • Kokio dydžio šiltnamį planuojate įsigyti?

Kaip matote, siltnamiu kainos Buksvarus.lt paaiškėja tik sužinojus sodininkų poreikius. Ir tai dar ne viskas, gavus atsakymus iškils dar keli klausimai, todėl polikarbonatinių šiltnamių kainą sužinoti tik tada, jei šie yra jau sukomplektuoti ir jau paruošti surinkimui.

Naudinga pasidomėti:

Tvirti ir surenkami šiltnamiai – kokios kainos

Itin tvirtų polikarbonatinių šiltnamių kaina Buksvarus.lt yra nemaža. Tačiau sužinoję jų technines charakteristikas sodininkai renkasi būtent šios rūšies šiltnamius.

 • Tvirta 20x40mm akinė konstrukcija;
 • 4mm polikarbonato danga;
 • Priekinė bei galinė dalys yra tvirtai suvirintos;
 • Priekis ir galas turi duris su orlaidėmis;
 • Tvirtinimo lankų žingsnis siekia vos 67 centimetrus;
 • Tvirtumo įtvirtinimui šiltnamis turi T formos ankerį, kuris įkasamas į žemę.

Buksvarus.lt siūlomi šiltnamiai yra patys tvirčiausi iš visų šiltnamių rinkoje. Dangos 1 kvadratinis metras gali atlaikyti net iki 180 kilogramų apkrovas. O kadangi ant šiltnamio nelaikysite jokių daiktų, net ir gausus snygis žiemą bus nebaisus. Toks šiltnamis turi ir savo pavadinimą – stipruolis PLIUS.

Stipruolis PLIUS šiltnamių kainos

Bandant palyginti stipruolis PLIUS kainas su kitais šiltnamiais Lietuvos rinkoje prieita išvada, kad jos nėra taip jau ir didelės. Jei už polikarbonatinį šiltnamį su 20x20mm tvirtinimo lankais kainuoja apie 370-400 eurų, tai Buksvarus.lt stipruolis PLIUS šiltnamis su 20x40mm konstrukcija vos 395 eurus su PVM. Šiltnamis yra pilnai sukomplektuotas surinkimui, todėl sodininkui įsigijus tokį šiltnamį nebereikės daugiau investuoti į papildomas tvirtinimo dalis. Šiltnamis už 395 kainą bus kur kas stipresnis ir ilgaamžis nei už 400 eurų.

Kiek kainuoja polikarbonatiniai šiltnamiai internete

Tenka pastebėti, kad internetu siūlomi polikarbonatiniai šiltnamiai parduodami pigiau. Kainą įtakoja patalpų nuoma. Ir kadangi šiltnamių konstrukcijoms yra reikalingos nemažos patalpos, didelių patalpų nuoma ar išlaikymas taip pat kainuoja nemažai. Todėl neretai ant vartotojų pečių gula ir pardavimo patalpų mokesčiai. Tad peršasi išvada, kad polikarbonatiniai šiltnamiai internetu kainuoja mažiau. Juolab, kad Buksvarus.lt garantuoja dar ir nemokamą pristatymą visoje Lietuvoje. Todėl perkant internetu galima suderėti ir įsigyti tvirtą šiltnamį už itin patrauklią kainą.

Jei perkant šiltnamį internetu kaina siekia vos 395 eurus, tai sandėlyje perkant galima rasti kainas nuo 400 iki 450. Tad kam išlaidauti, jei už mažesnę kainą galima įsigyti ir internetu.